Spróbuj swoich sił w RCSF!
Spróbuj swoich sił w RCSF! Przyjdź do nas, sprawdź samego siebie i przekonaj się, że RCSF może być dla Ciebie. Obawiasz się walki w realnym kontakcie? Treningi RCSF to przede wszystkim nauka technik, koordynacji i poprawa sprawności fizycznej. Nie ma żadnego obowiązku brać udziału w sparingach.
Co mieści się pod pojęciem RCSF?
RCSF (Real Contact Stick Fighting) obejmuje:
– Pojedynczy kij
– Dwa kije.
– Długi kij
– Stick Grappling
– broń elastyczna (nunchaku, bat, itp.)
Ponadto DBMA RCSF to:
– Crafty Dog Variation
– Lonely Dog Variation
DBMA Real Contact Stick Fighting ma 2 Wariacje, które mają własne programy nauczania i terminologię. Poszczególne techniki i metody nauczania mogą się różnić, jednak istota pozostaje taka sama. Nie ma bariery między tymi dwoma wariacjami, każda grupa treningowa może zgłębiać jedną, wybraną, jak również przenosić się swobodnie od jednej do drugiej, to wszystko to DBMA!
Trenuj z Sercem i Pasją
788 Views0
MOCNY KONIEC ROKU Z DBMA!!!
Po przerwie wracamy z naszą tradycją i mamy wielką przyjemność zaprosić Was na sylwestrowy trening!
Trzy godziny DBMA i ciężkiej pracy w ostatni dzień w roku.
Zapraszamy wszystkich aktualnie trenujących, tych którzy trenowali w latach wcześniejszych a także osoby biorące udział w naszych seminariach.
Szczegóły już w krotce
Trenuj z Sercem i Pasją
646 Views0
//dogbrothers.pl/wp-content/uploads/2020/10/logo.png

Walka kijem w pełnym kontakcie, bez udziału sędziego, jest bardzo niebezpieczna. Wprowadza ona uczestnika w wyższy stan świadomości, ale generuje bardzo duże ryzyko odniesienia obrażeń powiązanych z bólem. Takie jest też nasze Credo „Wyższy stan świadomości poprzez bliższy kontakt”.

Zapisz się

Zapisz się do naszego Newsletter-a aby otrzymywać najświeższe informacje. Obiecujemy nie wysyłać spamu.