Dawid „Dog” Niedojadło

Lider grupy

LIDER POLSKIEJ GRUPY TRENINGOWEJ

Walk As A Warrior For All Your Days

Treningi Dog Brothers Martial Arts rozpoczął pod okiem prekursora DBMA w Polsce - Tomka "Tank Dog" Jurkiewicza. U jego boku wszedł również w świat Real Contact Stick Fighting. Od 2016 roku jego następca oraz lider Polskiej Grupy Treningowej.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywa u dwóch najwybitniejszych ludzi w świecie DBMA. Od Benjamina „Lonely Dog” Rittiner’a- przedstawiciela DMBA w Europie czerpie wiedzę z zakresu Real Contact Stick Fighting. Jest posiadaczem Blue Tag Lonely variation. Jest również uczniem Puong Guro Crafty Dog- jednego z twórców DBMA, dzięki któremu zgłębia Crafty variation RCSF oraz Kali Tudo.

Bierze udział w corocznych, międzynarodowych Gatheringach m.in. Tribal Gathering, S-day w Niemczech oraz Euro Gathering of the pack w Szwajcarii, podczas których ma przyjemność walczyć z najlepszymi w Europie.

Trenował również MMA i bjj. Od 2011 roku związany ze światem Krav Maga. Posiada uprawnienia instruktora Krav Maga, Krav Maga Women, Krav Maga Combat a także instruktora taktyki i technik interwencyjnych, muai thai, pałki teleskopowej oraz samoobrony. Nieustannie podnosi swoje umiejętności i czerpie wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i seminariach związanych z szerokim zakresem sztuk, systemów i sportów walki.

Jeden kij

100%

Dwa kije

80%

Długi kij

80%

Formularz kontaktowy

Wypełnij

//dogbrothers.pl/wp-content/uploads/2020/10/logo.png

Walka kijem w pełnym kontakcie, bez udziału sędziego, jest bardzo niebezpieczna. Wprowadza ona uczestnika w wyższy stan świadomości, ale generuje bardzo duże ryzyko odniesienia obrażeń powiązanych z bólem. Takie jest też nasze Credo „Wyższy stan świadomości poprzez bliższy kontakt”.

Zapisz się

Zapisz się do naszego Newsletter-a aby otrzymywać najświeższe informacje. Obiecujemy nie wysyłać spamu.